top of page

הילד שלי בן 10 חודשים והיו לו כ -10 דלקות אוזניים מאז שנולד, כל אחד נמשך בערך שבוע. הוא היה על אנטיביוטיקה כמה פעמים וסבל נורא. אסתר השתמשה בטכניקות שונות לטיפול ומניעת דלקות אוזניים. הטיפולים היו חסרי כאב והתינוק שלי נהנה מהם. מאז שהתחלנו, משך דלקת האוזן שלו פחת לכמה ימים, והרבה פחות חמור. לאחר חודשיים של טיפול, יחד עם עצותיה לא המדהימות של אסתר כיצד למנוע הישנות, הזיהומיםפסקו לחלוטין. ראיתי גם כיצד הטיפולים עזרו לתהליכי העיכול והשינה שלו. מאז שהשלים את סדרת הטיפולים, התינוק שלי כבר ללא זיהום במשך חודשים רבים ב"ה!
אני ממליצה לכל הורה על תינוק שסובל מדלקת אוזניים (או כל סוג שינה / עיכול) להביא אותו לאסתר הורנשטיין!

ס.מ.ג אם ל-3

היתה לי חוויה נהדרת עם הטיפולים של אסתר בנושאים הקשורים להריון. היא היתה חביבה, סבלנית והבינה מאוד, ואני חוויתי הקלה רבה מאוד לאחר תחילת הטיפולים. אסתר שאלה הרבה שאלות כדי לוודא שהיא מבינה את מצבי בצורה ברורה וכל הזמן הרגשתי כאילו אני בידיים טובות מאוד. אני ממליצה עליה מאוד.

ש.ד.ת, אשה, 23

התחלתי לראות את אסתר בגלל משיכת גיד הברך שלי. מ מושב טיפול אחד בלבד הרגשתי פיזית הבדל מועיל בגוף שלי. בהתחשב בכך שראיתי את אסתר מספר פעמים, אני חווה כעת כאבים מופחתים בגב התחתון, כאבי ברכיים, וגיד-הנשה שלי מרגיש הרבהההה יותר טוב. אסתר לוקחת גישה הוליסטית יותר בטיפול שלה, והתמקדה בכל שאר חלקי הגוף שלי שגרמו לגיד הברך שלי להיפצע שוב כדי לסייע בשורש הבעיה. אני כל כך שמחה שמצאתי אותה, במיוחד מאז בגלל שהיא כל כך חמה, אכפתית, אמיתית, מטפחת, ואמפתית

נ.ה, אשה, 25

הילדים שלי מאוד אוהבים ללכת לראו את ד"ר אסתר ותמיד שואלים מתי יגיע הזמן ללכת לביקור. אנחנו הולכים לטיפולים עבור כל כך הרבה דברים, כולל דלקות אוזניים, אלרגיות, גודש, עצירות, והרשימה עוד ארוכה. ראינו שיפור עצום בבריאות הילדים מאז תחילת הטיפולים.

כ.ב. אם ל-3

אני לא יכולה להביע את הכרת התודה שלי על כל העזרה של אסתר. לא רק שהיא הפכה את לידת החלומות שלי לאפשרית, אבל היא הצליחה להחדיר לי רוגע שהפך את כל זה לאפשרי אף יותר. אני מודה לה על כל המאמץ בשמי על שעזרה לי להשיג את המטרה שלי (של VBAC)!

מ.ט., אשה, 28

הניסיון שלי אצל אסתר הורנשטיין  L.Ac הייתה לא פחות מפנטסטית! כמתחילה חדשה לעולם הרפואה הסינית, הידע שלי התבסס על מה שראיתי בסרטים, ובעוד אני חשבתי שזה מגניב לנסות, לא היה לי מושג למה לצפות. מהתייעצות / טיפול הראשון שלי, התלהבתי מהתהליך. האופן הידידותי של אסתר ויכולת ההקשבה שלה גרמו לי לנחת מיידי. בסופו של דבר חלקתי פרטים על החיים שלי בסביבה הפרטית הזאת, שאחרת לא הייתי מגלה אפילו ביומן (והרגשתי נוח לעשות את זה!). הידע שלה בתחום ומקצועיות הלכה למעשה היה המפתח לקרב אותי למטרות שלי. אסתר הצליחה להסביר היבטים של הטיפול במונחים של פשוטים לכל אחת משאלותי.
הייתי נאבקת בהפרעה הורמונלית ובעיות משקל, ומאז שהתחלתי לפני 6 חודשים בערך, ירדתי כמעט 30 קילו ורמות רבות של ההורמונים שלי מנורמלים. בנוסף, הטיפולים עזרו לי לחדד את היכולת להירגע. הייתי ממליצה בכל הלב על שירותיה של אסתר לכל אחד, ואני הייתי עושה זאת בביטחון!

ג.ל., אשה, 25

התחלתי לראות את אסתר הורנשטיין, בהתחלה, על אי-ספיקה ורידית וכאב מפרקים בשתי הברכיים. היה שיפור מסוים לאחר הטיפול הראשון. הנפיחות היתה מבוקרת והכאב צומצם. בשלב זה, לאחר 10 טיפולים, הנפיחות עדיין נשלטת בסוף היום, אפילו ימים שבהם אני חייבת לעמוד על הרגליים במשך שעות רבות. כאב ארתריטי, בעת הליכה וכריעה, נעלם ברובו.
כמו כן קיבלתי דיקור מאסתר הורנשטיין על התחדשות הפנים. לאחר שמונה טיפולים אני יכולה לראות הבדלים מתוחכמים. שמתי לב לשינויים בצבע ובמרקם העור. ללחיי יש ורודנות שלא היו להן שנים רבות, והן גם היו פחות שטוחות, עם מראה צעיר יותר. כעבור 4-5 טיפולים, קווי הפנים היו פחות עמוקים, ועור התוף הרופף מתחת לסנטר (מירידה מהירהבמשקל בשנות ה-50 שלי), עדיין רופף אבל יש לו מראה חלק יותר - יותר כמו סנטר של "התחילו ללכת", ולאו דווקא "אבוד".
לא התחלתי דיקור סיני עם כל ציפייה להצלחה אמיתית. ציפיתי לנסות טיפול או 2 ולומר "זה לא עובד", אבל אני רואה שיפור אמיתי עבור הבעיות שביקשתי לטפל בהן ואני ממליץ לכל אחד לנסות 2-4 טיפולים עבור בעיה נתונה, במיוחד אם טיפול "מסורתי" לא עזר. אתה עלול להיות מופתע לטובה. אני הייתי.

כ.ה, אשה, 70


הכרתי את אסתר בסביבה חברתית והתעניינתי כשאסתר הציעה לי טיפול בדיקור כדי לשלוט בתיאבון שלי. טוב, האמת שאני לא יודעת אם הייתי מכורה לגמרי. אני שומרת על טיפול שבועי קבוע מאז! טיפולי הדיקור סיני של אסתר סייעו לרווחתי הגופנית והרגשית בשנים האחרונות.

דיקור סיני סייעה לי לשמור על המשקל שלי, רמת האנרגיה שלי רק עולה, והכי טוב, זה מחק שנים מפניי. אנשים רוצים לדעת למה אני כל-כך זוהרת!!

אני מאוד ממליצה עליה כי אני לקוחה מרוצה מאוד.

כ.ה, אשה, 52

את פשוט עובדת פלא.
הלחיים שלי נראות חזקות יותר ויותר מאז שהתחלנו את הטיפולים.
אני מאוד שמח שהפנים שלי הגיבו היטב לטיפולי הדיקור שלך.

א.פ, גבר, 47

לכבוד ידידי היקר ר' אליעזר רובינוף הי"ו קבל מכתב זה, כמעט הכרת הטוב שיש לי אליך, על שהשבת את נפשי בזמנים קשים ולחוצים, הרפית את הלחץ היומיומי והקלת במאוד את ההתמודדות. ניחנת בידי אמן, באצבעות אנרגטיות, בנפש גבוהה, ובלב רחב שרק חושב כיצד ואיך לסייע. הטיפולים אצלך סייעו לי מאוד, יצאתי מהם 'בן אדם חדש', מאוד נהניתי מהאוירה המקצועית והאדיבה, מההסברים על כל שלב, ובעיקר מההשפעה הברוכה של טיפולי השיאצו שעברתי אצלך. יתן ה' ותוסיף לשמח אנשים, לשקם ולעזור, לרפא ולשלוח מזור לאנשים סביבך, ותראה רוב ברכה והצלחה בכל מעשי ידיך!!! בהערכה רבה ובהכרת הטוב ידידך - אלחנן ברון

bottom of page