התחדשות הפנים

דיקור פנים קוסמטי

מלאו את הקמטים האלה תוך כדי יצירת קשר עם העצמי העמוק שלכם. הטכניקה שלנו משלבת דיקור סיני, עשבי תיבול, גואה שא ועיסוי טבעי כדי להאיר את העור שלך ולהדק את הפנים. טיפולים אלה הם לא רק עבור הפנים שלך, הם לשפר ולתרום לכל הגוף שלך. תוצאות ניתן לראות כבר מפגישות מועטות כגון 5-7 מפגשים.

 

  • הערכה ראשונית: 250 ₪

  • טיפולי המשך: 200 ₪

Facial

מהמפריד בינינו לשאר?

שאלות ותשובות

מהו דיקור סיני להתחדשות הפנים?

דיקור סיני להתחדשות הפנים היא דרך טבעית לשפר את מראה והרגשת הפנים שלך. זה כולל חידוש הזוהר צעיר שלך, הפחתת קמטים, קווים, והידוק העור.

במה טיפול זה עדיף מניתוח קוסמטי או הזרקות?

ישנן 3 סיבות מדוע דיקור סיני לחידוש הפנים עדיף על הליכים קוסמטיים רפואיים.

  1. דיקור סיני היא לא רק בטוחה מאוד, היא מועילה לכל הגוף. הטכניקה שלנו משלבת דיקור פנים וגוף בכדי לשפר אזורים רבים של הבריאות שלך בנוסף להתמקדות ביצירת מראה פנים צעיר יותר באופן טבעי.

  2. לא צריך זמן מנוחה או זמן ההתאוששות לאחר טיפולים. כל מה שצריך זה לקחת את זה בקלות במשך כשעה לאחר המפגשים, כמו עם כל טיפול דיקור

  3. דיקור הפנים הוא הרבה יותר חסכוני מאשר זריקות או ניתוח.

האם ישארו לי סימנים על הפנים?

חבורות קטנות יכולות להתרחש על הפנים. אני משתמשת בטכניקות רבות כדי למנוע ולמזער חבורות. בדרך כלל חבורות לא מתרחשות לאחר פגישות, אבל זו אפשרות. לכן, אני מתעקשת שאם יש לך אירוע או צילומים באותו שבוע כדיי להודיע ​​לנו. במקרה כזה אני רק משתמשת בשיטות ללא מחט (גואה sha, גירוי מיקרו הנוכחי, אקופרסורה) באותו שבוע כדי להבטיח שלא יהיה לך פנים חבולות באירוע שלך.

054-719-9600

  • Black Instagram Icon

34 Nachal HaKishon Beit-Shemesh Israel 9909919

נחל הקישון, בית שמש, ישראל 9909919 

©2017 by Esther Hornstein: 2nd Nature Acupuncture. Prices are subject to change without notice.
All appointments require 24 hour cancellation notice, otherwise the client will be responsible for the full service fee.

על ביטול יש להודיע 24 שעות לפני המועד שנקבע, אחרת המטופל יחוייב במחיר הטיפול המלא

מחירים עלולים להשתנות ללא התרעה